Дати змогу Громадським Організаціям та простому люду приймати участь у розвитку та упорядкуванні інфраструкрури міста!

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
8 лютого 2016
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
21
голосів з 5000
Звичайно наш народ звик кричати що комунальники нічого не роблять, депутатам ХОГА байдуже на місто та їх жителів і т.д... Але, якщо кожен небайдужий громадянин, на власному прикладі доведе, що, якщо не сидіти склавши руки, то до них долучиться ще більше небайдужих і наше місто стане чистішим та більш упорядкованим! Якщо люди не будуть фотографувати як чистять сніг, а візьмуть лопату і два рази кинуть сніг - стане чистіше! Чому у дворах не прводять СУБОТНИКИ як раніше??? Наприклад: старша по будинку звертається в ЖЭК з пропозицією влаштувати СУБОТНИК, працівники ЖЭКу виділяють спецтехніку та інвентар (лопати, граблі, тощо...) а роботу роблять самі жителі будинку..... Потім в кожному районному ЖЭКу міста відмічають який з будинків був найініціативніший і на прохання жильців (відремонтувати дах, під`їзд, тощо..) ремонтується впершу чергу той який приймав найбільшу участь в благоустрою свого двору...!!! Як на мене це буде МОТИВУВАТИ наш народ!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Дати змогу Громадським Організаціям та простому люду приймати участь у розвитку та упорядкуванні інфраструкрури міста!»

Завантаження...
21
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту