Збільшення терміну дії єдиноразового білету на проїзді у Харківському метрополітені
Автор (ініціатор):
Зюзь Андрій ЮрійовичДата оприлюднення:
23 серпня 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов200
голосів з 5000Прошу збільшити термін дії білету на проїзд у Харківському метрополітені, якнайменш на 1 день.
Тому що незавжди можна використати придбаний квиток у день купівлі і виходить так, що його просто треба буде викинути.
Прошу підтримати дану пропозицію.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Збільшення терміну дії єдиноразового білету на проїзді у Харківському метрополітені»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію200
голосів з 5000