Змінити звернення "інвалід" на "людина з інвалідністю" у метро
Автор (ініціатор):
Ната ТатьянаДата оприлюднення:
25 квітня 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов61
голосів з 5000Пропоную змінити звернення до громадян у метро, яке лунає кожні дві зупинки з "Шановні пасажири! Поступайтесь, будь ласка, місцями пасажирам с дітьми, інвалідам, ветеранам війни та праці і людям похилого віку" на "Шановні пасажири! Поступайтесь, будь ласка, місцями пасажирам с дітьми, людям з інвалідністю, ветеранам війни та праці і людям похилого віку".
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Змінити звернення "інвалід" на "людина з інвалідністю" у метро»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію61
голосів з 5000