Змінити звернення "інвалід" на "людина з інвалідністю" у метро

Автор (ініціатор):
Ната Татьяна
Дата оприлюднення:
25 квітня 2018
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
61
голосів з 5000
Пропоную змінити звернення до громадян у метро, яке лунає кожні дві зупинки з "Шановні пасажири! Поступайтесь, будь ласка, місцями пасажирам с дітьми, інвалідам, ветеранам війни та праці і людям похилого віку" на "Шановні пасажири! Поступайтесь, будь ласка, місцями пасажирам с дітьми, людям з інвалідністю, ветеранам війни та праці і людям похилого віку".


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Змінити звернення "інвалід" на "людина з інвалідністю" у метро»

Завантаження...
61
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту