Зробити необхідну кількість водостоків в місті Харкові

Автор (ініціатор):
Пономарьов|Ярослав|Олександрович
Дата оприлюднення:
5 лютого 2018
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
73
голосів з 5000
У зв*язку з холмистим рель*єфом міста Харкова та великою кількістю снігу,що випадає в місті ,навесні жителі міста стикаються з проблемою,а саме:вода зтікає вниз по тротуару,що негативно впливає на взуття жителів міста,а також утворюється ожеледиця на якій людина може підсковзнутися та зламати собі кінцівку,тому що комунальні служби погано чистять тротуари від снігу та льоду(розчистюють невелику полоску шириною 1-1,5м),або не чистять їх зовсім.З такою проблемою я зтикаюся у Немишлянському районі коли йду від супермаркету"Класс" по вулиці Амосова біля 145 та 73 шкіл. Мені здається,що така проблема існує не тільки в цьому районі,але і у всьму місті. Тому я прошу зробити необхідну кількість водостоків у місті біля тротуарів,щоб вода не зтікала по території пішохідів,а біля тротуарів у спеціальній трубі біля тротуару і краще прибирати сніг та лід з тротуарів міста.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зробити необхідну кількість водостоків в місті Харкові»

Завантаження...
73
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту