Побудувати станції метро Дружби Народів та Гвардійців Широнінців.
Автор (ініціатор):
Тимошенко Руслан ІгоровичДата оприлюднення:
27 листопада 2017Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов113
голосів з 5000Жителям Північної Салтівки потрібен метрополітен.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Побудувати станції метро Дружби Народів та Гвардійців Широнінців.»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію113
голосів з 5000