Встановити по місту контейнери або облаштувати пункту прийому від населення небезпечних відходів: енергозберігаючих ламп, батарейок, градусників тощо

Автор (ініціатор):
Сотникова Ольга Олексіївна
Дата оприлюднення:
24 березня 2017
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
444
голосів з 5000
По всіх районах міста мають бути разташовані контейнери або облаштовані спеціальни пункти прийому від населення таких видів небезпечних відходів, як енергозберігаючі лампи, батарейки, градусники тощо. Зараз ситуація з прийомом та утилізацією таких речей від населення у Харкові є цілком невизначеною. У харків'ян має бути можливість проявити дбайливе ставлення до навколишнього середовища.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Встановити по місту контейнери або облаштувати пункту прийому від населення небезпечних відходів: енергозберігаючих ламп, батарейок, градусників тощо»

Завантаження...
444
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту