Ескалатори на ст. м. Архітектора Бекетова

Автор (ініціатор):
YeS
Дата оприлюднення:
20 березня 2017
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
29
голосів з 5000
Кожен день на станції Архітектора Бекетова о 10 годині вимикають один з двох працюючих ескалаторів на вихід (підйом). При цьому другий ескалатор не справляється з пасажиропотоком. Люди намагаються йти по непрацюючому ескалатору щоб не запізнитись (чому ні, це навіть корисно), але охоронці це робити категорично забороняють. Посилаються на те що це заборонено правилами роботи метрополітену. Але по вихідних на переході ст. Метробудівників – ст. Спортивна протилежна ситуація: через економію електроенергії всі ескалатори на спуск взагалі вимикають і примушують людей спускатися пішки не залишаючи вибору. Тут, чомусь, правила це не забороняють. Прошу дозволити підійматися пасажирам на ст. м. Бекетова по зупиненому ескалатору, або вмикати його. По буднім дням на цій станції великий пульсуючий пасажиропотік студентів великої кількості навколишніх ВУЗів. Кардинально проблему економії електроенергії вирішило б встановлення повсюди ескалаторів що автоматично приходять у рух при наявності пасажирів як на ст. м. Завод ім. Малишева.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Ескалатори на ст. м. Архітектора Бекетова»

Завантаження...
29
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту