Оснащення школи №62 камерами відеоспостереження

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
15 грудня 2015
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
34
голосів з 5000
Згідно з приказом Міністерства освіти та науки України, звертаємося до Вас з проханням встановлення камер зовнішнього відеоспостереження у спеціалізовій школі №62 (особливо корпусі №1, старшої школи) яка розташована в безпосередній близькості до Білгородського шосе - виїзду з Харкова до Росії. Крім того, в школі останнім часом сталося кілька випадків крадіжок. Виходячи з цього, вважаємо за необхідне підвищити безпеку учнів, шкільного майна шляхом встановлення камер відеоспостереження і розміщення інформації про їх наявність.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Оснащення школи №62 камерами відеоспостереження»

Завантаження...
34
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту