Проложить ветку метро до КДЦ "Бавария"!
Автор (ініціатор):
Михайло ДушкаДата оприлюднення:
5 грудня 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов41
голосів з 5000КДЦ "Бавария" нуждается в своей станции метро! Люди не должны ехать в битком забитых маршрутках!!!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Проложить ветку метро до КДЦ "Бавария"!»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію41
голосів з 5000