Створити коммунальне предприємство, яке буде займатися громадським транспортом
Автор (ініціатор):
ДаниилДата оприлюднення:
3 листопада 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов10
голосів з 5000Шановний Генадій Адольфович! На жаль, зараз усі автобуси та "маршрутки"(маршрутні таксі),що курсують за маршрутами у місті, не просто в незадовільному техничному стані.Скоріш, у жахливому.Я вже не кажу про те, що водії цих двох видів транспорту постійно порушують ПДР та взагалі морально-етичні норми. Запропонована мною ідея, вже давно впроваджена у столиці.
Вимоги:
1.Створити КП,, яка буде займатися перевезеннями по місту Харкову автобусами та маршрутними таксі
2.Протягом 2-4 років повністю перевести усі перевезення у місті на це КП.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створити коммунальне предприємство, яке буде займатися громадським транспортом»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію10
голосів з 5000