Щодо встановлення сонячних батарей
Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
4 травня 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов178
голосів з 5000Встановити на дахах станцій метро та на даху метромосту сонячні батареї, вироблену енергію яких спрямувати на освітлення станцій метро та живлення поїздів. Харківське метро не гірше амстердамського!
http://www.hromadske.tv/world/v-amsterdami-na-dakhakh-stantsii-metro-vstanovlyat/
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо встановлення сонячних батарей»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію178
голосів з 5000