У Харкові мають намір поліпшити якість питної води

13:55 14.09.2021
ЖКГ
У Харкові мають намір поліпшити якість питної води

У Харкові має бути реалізована програма з поліпшення якості питної води.

Про це сьогодні, 14 вересня, на робочій нараді заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, це одне з першорядних питань, яке хвилює харків'ян. Для вирішення проблеми можна залучити кредитні ресурси німецького банку «KfW», які видаються на реалізацію екологічних програм.

«Є моє доручення «Харківводоканалу» поліпшити якість води. Для цього необхідно мати ресурси, у тому числі фінансові. Звичайно, це не робиться за короткий період, але така програма потрібна, і люди мають побачити результат», - зазначив Ігор Терехов.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту