«Теплові мережі» продовжують відновлювати гаряче водопостачання
12:36 22.04.2022
ЖКГ

Бригади КП «Харківські теплові мережі» щоденно перекладають магістральні мережі, ремонтують джерела теплової енергії та усувають пошкодження, що виникають в результаті обстрілів.
Як зазначили на підприємстві, після закінчення опалювального сезону бригади почали більш інтенсивніше відновлювати системи гарячого водопостачання міста Харкова. Завдяки зусиллям працівників ХТМ перелік будинків, відключених від послуги, поступово скорочується.
Зокрема, минулої доби через дефекти на внутрішньоквартальних мережах гаряче водопостачання було відключено у 46 будинках харків’ян, 40 з яких – у Слобідському районі. Упродовж дня ремонтні бригади усунули пошкодження, що дало змогу подати гарячу воду у 41 будинок. Решті будинків відновлять послугу найближчим часом. Для цього працівники забезпечені необхідними матеріалами, технікою і паливом.
На підприємстві зазначили, що станом на сьогодні із 3 894 будинків, в які «Теплові мережі» централізовано подають гарячу воду, послугою забезпечено 3 418 будинків харків’ян.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів













