Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник

15:47 02.04.2022
ЖКГ
Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник

Оператори котелень та інші працівники КП «Харківські теплові мережі», які не зайняті ремонтом пошкоджених мереж, вийшли на суботнє прибирання.

Як повідомили на підприємстві, традиційний для харків‘ян весняний захід тепер організовують, коли нема обстрілів і стоїть гарна погода. Місто прибирають після зими. 

«Хоча весна 2022 року видалася «незвичною», традиції ніхто міняти не збирається. Як кажуть теплоенергетики: пережили опалювальний сезон і війну переживем», - зазначили у КП «ХТМ».

Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник
Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник
Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник
Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник
Співробітники «Тепломереж», не зайняті ремонтом, вийшли на суботник
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту