На «Харківводоканалі» приділяється пильна увага охороні праці
12:58 28.04.2021
ЖКГ

На КП «Харківводоканал» регулярно проводиться комплекс заходів з метою профілактики та попередження нещасних випадків і професійних захворювань.
Про це сьогодні, 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, повідомила начальник відділу охорони праці підприємства Ольга Єрьоміна.
За її словами, на КП «Харківводоканал» виконується понад 30 видів робіт з підвищеною небезпекою, зокрема, в підземних спорудах, які проводяться відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці та під контролем співробітників відділу. Крім того, на підприємстві проводяться заходи щодо профілактики і попередження коронавірусної інфекції.
«Не зважаючи на те, що пандемія вносить свої негативні корективи в життєдіяльність підприємства, співробітники відділу охорони праці продовжують належним чином проводити всі намічені заходи в цьому найважливішому напрямі. Звичайно ж, за обставин, що склалися, вишукуємо нові рішення і методи для того, щоб проведена нами робота з охорони праці на підприємстві була реалізована в повному обсязі», - зазначила Ольга Єрьоміна.
Довідка. Всесвітній день охорони праці проводиться 28 квітня. За рекомендацією Міжнародної організації праці, цього року він проходить під девізом: «Передбачати, готуватися і реагувати на кризу - інвестиції в стійкі системи безпеки і гігієни праці».
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи