За 9 місяців 2011 року на енергоощадженні Харків зекономив 19,5 мільйона гривень

14:55 02.11.2011
Всі новини
За 9 місяців 2011 року на енергоощадженні Харків зекономив 19,5 мільйона гривень

Засідання технічної ради Департаменту комунального господарства відбулося сьогодні, 2 листопада, у Харківській академії міського господарства.


У ньому брали участь керівник державної цільової науково-технічної програми «Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їхній основі», завідувач відділу Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України Віктор Сорокін, заступник директора міжнародного консорціуму «Енергозбереження» Володимир Башта, працівники Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, директори комунальних підприємств міста.
Як зазначив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, завдяки енергоощадженню за дев'ять місяців 2011 року місто зекономило 19,5 млн грн. З них 4,8 млн грн припадає на комунальне підприємство «Харківські теплові мережі», 2 млн грн - на КП «Харківкомуночиствод», 11,7 млн ​​грн - на КП «Вода», 730 тис. грн - на КП «Міськсвітло».
Також директор департаменту повідомив, що міська влада звернеться до Кабінету Міністрів України з проханням виділити державну субвенцію на енергоощадні технології.
«Кошти, одержані від застосування енергоощадних технологій, спрямовують не на премії, не на підвищення зарплат, не на ремонти. Ці кошти йдуть на покращення роботи інженерного обладнання та впровадження нових технологій. Ці технології швидкоокупні і дають змогу, насамперед, заощаджувати кошти харків'ян», - підкреслив директор департаменту.
 
За 9 місяців 2011 року на енергоощадженні Харків зекономив 19,5 мільйона гривень
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту