З 1 квітня харківські паркування надалі працюватимуть у звичайному режимі
14:24 28.03.2012
Всі новини

Паркувальники, оснащені касовими апаратами, і надалі стягуватимуть плату за паркування в Харкові з 1 квітня.
Про це сьогодні, 28 березня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор КП «Харківпарксервіс» Дмитро Мандриков.
Нагадаємо, що, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, з другого кварталу 2012 року всі паркування потрібно обладнати паркоматами або іншими пристроями обліку оплати паркувальних послуг.
За словами директора комунального підприємства, на сьогодні в Харкові реалізовано програму, яка забезпечила прозорість фінансових потоків під час оплати паркування. Усі послуги проводять через касовий апарат.
«На сьогодні первісний задум міністерства в місті Харкові реалізовано: ніхто не приймає гроші за паркування без видачі документа на підтвердження. Ми взяли на себе зобов'язання щодо перерахування коштів до бюджету, і за підсумками першого кварталу можу сказати, що ми їх виконаємо», - підкреслив Дмитро Мандриков.
Він уточнив, що на сьогодні підписано колективне звернення міст на ім'я Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, де роз'яснено позицію комунальних підприємств, які обслуговують паркування. Як заявив Дмитро Мандриков, у Харкова немає можливості встановити паркомати до 1 квітня, у першу чергу - з фінансового погляду: на це потрібно 9-10 млн грн.
Колективне звернення на ім'я Прем'єр-міністра крім Харкова підписали Донецьк, Суми, Луганськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Луцьк, Львів і Київ. КП «Харківпарксервіс» підписало цей лист на підтримку колективного звернення Харківської міської ради, що його 22 лютого 2012 року спрямували в Кабмін.
Він уточнив, що на сьогодні підписано колективне звернення міст на ім'я Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, де роз'яснено позицію комунальних підприємств, які обслуговують паркування. Як заявив Дмитро Мандриков, у Харкова немає можливості встановити паркомати до 1 квітня, у першу чергу - з фінансового погляду: на це потрібно 9-10 млн грн.
Колективне звернення на ім'я Прем'єр-міністра крім Харкова підписали Донецьк, Суми, Луганськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Луцьк, Львів і Київ. КП «Харківпарксервіс» підписало цей лист на підтримку колективного звернення Харківської міської ради, що його 22 лютого 2012 року спрямували в Кабмін.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

















