Харківські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті України

16:37 15.02.2019
Всі новини
Харківські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті України

Чемпіонат України з синхронного плавання відбувся у Харкові, в басейні «Локомотив».

Участь у змаганнях брали спортсменки з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Києва. За підсумками виступів, харківські синхроністки завоювали 16 нагород, в тому числі сім золотих, вісім срібних та одну бронзову медалі.

У загальнокомандному заліку перемогла команда «Харківська область-1», а команда «Харківська область-2» посіла друге місце.

Цей чемпіонат відкрив для українських спортсменок новий, передолімпійський, сезон. Цього року вони змагатимуться на етапах Світової серії, а також на чемпіонаті світу, який у липні відбудеться в Кореї. Але головне - збірна боротиметься за олімпійські ліцензії. Для юніорів же головний старт цього року - чемпіонат Європи, який пройде у червні в Чехії.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту