Харківські дзюдоїстки завоювали «бронзу» на Всесвітній універсіаді (оновлено)

16:21 11.07.2013
Всі новини
Харківські дзюдоїстки завоювали «бронзу» на Всесвітній універсіаді (оновлено)

Дві харківські студентки стали бронзовими призерами Всесвітньої літньої універсіади.


Так, у поєдинку за третє місце у ваговій категорії до 48 кг харків'янка, що представляє Національний університет «Юридична академія України ім.Ярослава Мудрого», Марина Черняк перемогла Ебру Шахн з Туреччини.

Також третє місце на Універсіаді посіла студентка Харківської державної академії фізкультури Єлизавета Каланіна. Поступившись у півфіналі в абсолютній ваговій категорії майбутній чемпіонці з Куби Ідаліс Ортіз Бокур, харківська дзюдоїстка поборолася за третє місце з німкенею Клариссой Габріель Таубе і стала бронзовим призером Універсіади. Срібло в цій ваговій категорії дісталося Рошель Нунес з Бразилії.

Зазначимо, що на рахунку харківських студентів вже п'ять медалей. Золото Універсіади завоював боксер Олександр Гвоздик, а бронзові медалі - Людмила Нікітіна в боротьбі на поясах вільним стилем, а також дзюдоїсти Артем Харченко, Єлизавета Каланіна та Марина Черняк.

Довідка. Літня Універсіада-2013 проходить з 6 по 17 липня в Казані (Росія). У ній беруть участь спортсмени з 162 країн. За підсумками п'яти днів змагань в активі збірної України 37 медалей - 6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту