Харківські бадмінтоністи привезли чотири медалі з міжнародного турніру

11:01 10.07.2012
Всі новини
Харківські бадмінтоністи привезли чотири медалі з міжнародного турніру

Харківські бадмінтоністи завоювали одну золоту і три бронзові медалі на міжнародному турнірі з бадмінтону «White Nights 2012» за участю спортсменів з 11 країн.


Як повідомляє медіа-група «Об'єктив», чемпіонат проходив у російському місті Гатчина.

Найбільшого успіху домігся харків'янин Дмитро Завадський, який за два тижні представлятиме країну на Олімпійських іграх у Лондоні. У фіналі він переміг одного з найсильніших європейських одиночників Пшемислава Ваху з Польщі.

Крім того, 18-річний Артем Почтарьов пробився до півфіналу в одиночній категорії і в парному чоловічому розряді з Геннадієм Натаровим.

Також до півфіналу дійшов провідний український мікст у складі Валерія Атращенкова і Ганни Кобцевої. У суперечці за вихід у фінал харків'яни поступилися полякам у третій партії з рахунком 1:2.
Харківські бадмінтоністи привезли чотири медалі з міжнародного турніру
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту