Харківська делегація взяла участь у форумі в турецькому Газіантепі

17:28 14.11.2012
Всі новини
Харківська делегація взяла участь у форумі в турецькому Газіантепі

Офіційна делегація Харкова 9-11 листопада відвідала турецьке місто-побратим Газіантеп, де взяла участь у VII Форумі мерів міст Шовкового шляху.


Захід зібрав понад 300 учасників з 30 країн світу: Китаю, Південної Кореї, Ірану, Іраку, Туреччини, Франції, Росії та ін. У роботі форуму взяла участь міністр у справах сім'ї та соціальної політики Турецької Республіки Фатма Шахін, представники міжнародних організацій, дипломатичних представництв.

Метою заходу є активізація вже наявних контактів та встановлення нових, розвиток туризму і торгівлі, збереження культури і традицій районів Шовкового шляху.

Харківська делегація також узяла участь у відкритті пам'ятного монумента на честь проведення форуму.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту