Харків'яни здобули дев'ять олімпійських ліцензій
12:52 18.10.2011
Всі новини

Дев'ять харківських спортсменів здобули іменні ліцензії з олімпійських видів спорту для виступу на літній Олімпіаді в Лондоні у 2012 році.
Як розповів сьогодні, 18 жовтня, на прес-конференції в.о. заступника Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді, спорту і підготовки до чемпіонату ЄВРО-2012 Олександр Попов, група спортсменів-харків'ян здобула ліцензії з таких олімпійських видів спорту: легка атлетика, стрільба з лука, бокс, стрибки у воду, плавання, вільна боротьба.
В.о. заступника Харківського міського голови уточнив, що станом на 12 жовтня дев'ять харківських спортсменів уже здобули ліцензію на право участі в іграх.
«У списки на підготовку до XXX літніх Олімпійських ігор у Лондоні, затверджені в НОК, включили 73 спортсменів - кандидатів у національну збірну України. З них 16 належать до елітної групи - це ті, які мають максимальні шанси увійти в національну збірну», - уточнив в.о. заступника Харківського міського голови Олександр Попов.
Відзначимо, що, починаючи з XXV Олімпіади і до сьогодні, харківські спортсмени завоювали 42 медалі різного гатунку.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень














