Харків'яни з обмеженими можливостями візьмуть участь у суботнику

11:29 18.04.2013
Всі новини
Харків'яни з обмеженими можливостями візьмуть участь у суботнику

Харків'яни з обмеженими фізичними можливостями візьмуть участь у загальноміському суботнику, який пройде у Харкові 20 квітня.


Як повідомили в Департаменті праці та соціальної політики, люди з інвалідністю вийдуть на суботник з девізом «Рівні права - рівні обов'язки!».

30 людей з фізичними обмеженнями опорно-рухового апарату й слуху вийдуть на прибирання території саду ім Т. Шевченка.

«Ми такі ж харків'яни, і у нас є не тільки права, але й обов'язки. І в день загальноміського суботника ми хочемо бути разом з тими мешканцями міста, які хочуть зробити Харків чистим і красивим», - зазначила віце-президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова.

Брати участь у суботнику люди з інвалідністю будуть з 9:00 до 12:00.
Харків'яни з обмеженими можливостями візьмуть участь у суботнику
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту