Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку
09:53 24.09.2013
Всі новини

Гонщики Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» завоювали медалі Чемпіонату України з велотреку, що завершився у Львові.
Як повідомляє сайт ФСТ, Андрій Винокуров був першим у командному спринті разом з Андрієм Варяницею, а також в одиночному спринті та кейрині. Сергій Омельченко в командному спринті та кейрині посів друге місце.
Юніорка Олена Старикова, виступаючи в дорослих дисциплінах, узяла «золото» в кейрині і в командному спринті разом з Валерією Залізною. В одиночному спринті серед жінок Олена Старикова посіла друге місце, Валерія Залізна - третє. Крім того, у юніорському заліку Олена Старикова була першою в груповій гонці і скретчі, а Валерія Залізна у цих дисциплінах фінішувала на другому і третьому місці відповідно.
Харківський юніор Олександр Мощенський виграв спринт і групову гонку з вибуванням, а також завоював бронзову медаль у груповій гонці. Денис Туровський у спринті посів друге місце, у гонці з вибуванням - третє.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції

