Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку

09:53 24.09.2013
Всі новини
Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку

Гонщики Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» завоювали медалі Чемпіонату України з велотреку, що завершився у Львові.


Як повідомляє сайт ФСТ, Андрій Винокуров був першим у командному спринті разом з Андрієм Варяницею, а також в одиночному спринті та кейрині. Сергій Омельченко в командному спринті та кейрині посів друге місце.

Юніорка Олена Старикова, виступаючи в дорослих дисциплінах, узяла «золото» в кейрині і в командному спринті разом з Валерією Залізною. В одиночному спринті серед жінок Олена Старикова посіла друге місце, Валерія Залізна - третє. Крім того, у юніорському заліку Олена Старикова була першою в груповій гонці і скретчі, а Валерія Залізна у цих дисциплінах фінішувала на другому і третьому місці відповідно.

Харківський юніор Олександр Мощенський виграв спринт і групову гонку з вибуванням, а також завоював бронзову медаль у груповій гонці. Денис Туровський у спринті посів друге місце, у гонці з вибуванням - третє. 
Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку
Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку
Харків'яни успішно виступили на Чемпіонаті України з велотреку
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту