Воїни-афганці зустрілися в Харківській академії МВС
18:02 12.02.2014
Всі новини

Захід, присвячений 25-річчю виведення військ з Афганістану, пройшов сьогодні, 12 лютого, в Академії внутрішніх військ МВС України.
У стінах академії зібралися воїни-інтернаціоналісти, матері та родичі загиблих, курсанти, школярі. До них звернувся ректор академії Степан Полторак. «На жаль, дуже багато молодих хлопців віддали свою молодість і кращі дні війні. Але ніхто з них не став боягузом або зрадником. Тоді, в лютому, війна зупинилася лише формально, але вона назавжди залишиться всередині нас», - зазначив Степан Полторак.
Також ветеранів локальних війн привітала заступник начальника управління праці та соціальних питань Ірина Черняєва. Вона побажала їм життєвих сил, оптимізму і вручила Подяки міського голови.
Для гостей заходу пройшов концерт, а в холі академії відкрилася виставка фотографій з особистих архівів воїнів-інтернаціоналістів.
Також ветеранів локальних війн привітала заступник начальника управління праці та соціальних питань Ірина Черняєва. Вона побажала їм життєвих сил, оптимізму і вручила Подяки міського голови.
Для гостей заходу пройшов концерт, а в холі академії відкрилася виставка фотографій з особистих архівів воїнів-інтернаціоналістів.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни



























