Водіїв сміттєвозів штрафують за неправильне перевезення сміття
13:40 04.04.2014
Всі новини

Міська постійно діюча комісія з благоустрою продовжує перевіряти дотримання правил транспортування сміття в межах міста вантажними автомобілями.
До складу комісії входять представники Департаменту комунального господарства, районних адміністрацій, органів санітарно-епідеміологічного нагляду, КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» і ДАІ.
Сьогодні, 4 квітня, рейд пройшов на Білгородському шосе по шляху до Дергачівського полігону. Під час рейду співробітники Державтоінспекції зупинили водія вантажівки, який не накрив брезентом будівельне сміття в кузові, тим самим порушивши правила благоустрою, відповідно до ст. 152 Адміністративного Кодексу України. Відносно водія як приватної особи був складений протокол, який протягом двох тижнів розгляне міська адміністративна комісія. Сума штрафу за правопорушення становить 340-1360 грн для фізичних осіб та 850-1700 грн - для юридичних.
Заступник директора Департаменту комунального господарства - начальник управління екології та благоустрою Юрій Коваленко повідомив, що не прикрите сміття випадає з кузова, забруднюючи проїзну частину і придорожню смугу, що, відповідно, додає роботи комунальним службам і збільшує витрати на прибирання території. За його словами, найбільше порушників зустрічається на Білгородському шосе та пр. Гагаріна.
Юрій Коваленко зазначив, що такі рейди проводяться у всіх районах міста щотижня і триватимуть доти, поки водії сміттєвозів не усвідомлять необхідність транспортування ТПВ під тентовим покриттям. У 2013 році міська інспекція з благоустрою та екології склала 235 протоколів, а в 2014 - вже 48.
Сьогодні, 4 квітня, рейд пройшов на Білгородському шосе по шляху до Дергачівського полігону. Під час рейду співробітники Державтоінспекції зупинили водія вантажівки, який не накрив брезентом будівельне сміття в кузові, тим самим порушивши правила благоустрою, відповідно до ст. 152 Адміністративного Кодексу України. Відносно водія як приватної особи був складений протокол, який протягом двох тижнів розгляне міська адміністративна комісія. Сума штрафу за правопорушення становить 340-1360 грн для фізичних осіб та 850-1700 грн - для юридичних.
Заступник директора Департаменту комунального господарства - начальник управління екології та благоустрою Юрій Коваленко повідомив, що не прикрите сміття випадає з кузова, забруднюючи проїзну частину і придорожню смугу, що, відповідно, додає роботи комунальним службам і збільшує витрати на прибирання території. За його словами, найбільше порушників зустрічається на Білгородському шосе та пр. Гагаріна.
Юрій Коваленко зазначив, що такі рейди проводяться у всіх районах міста щотижня і триватимуть доти, поки водії сміттєвозів не усвідомлять необхідність транспортування ТПВ під тентовим покриттям. У 2013 році міська інспекція з благоустрою та екології склала 235 протоколів, а в 2014 - вже 48.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути













