Власник ТЕЦ-5 доопрацьовує проект нової теплотраси
18:08 25.01.2013
Всі новини

Новий власник приватизованої ТЕЦ-5 працює над проектом будівництва нової теплотраси в центр міста Харкова.
Про це сьогодні, 25 січня, повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Він нагадав, що будівництво цієї гілки теплотраси було заплановано ще в той час, коли ТЕЦ-5 тільки відкрилася, але побудували тоді тільки частину комунікацій.
«Проект такий існує, зараз йде робота з прив'язки його до місцевості. Ця умова була закладена в інвестиційному плані, який ми підписували при приватизації ТЕЦ-5. Це будівництво схвалено і губернатором, і міським головою, оскільки нова теплотраса дозволить значну частину міста підключити до централізованого опалення від ТЕЦ-5. Дуже добре, що знайшлися люди, які готові це зробити. Це буде революція в теплопостачанні міста Харкова. Сподіваюся, після поточного опалювального сезону ми побачимо остаточний проект», - зазначив перший заступник губернатора.
Довідка. У листопаді 2012 року ТОВ «Укрістгаз» (Київ) перемогло в приватизаційному конкурсі і викупило 94,48% акцій ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», запропонувавши за них 339,9 млн грн.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути