Власник ТЕЦ-5 доопрацьовує проект нової теплотраси

18:08 25.01.2013
Всі новини
Власник ТЕЦ-5 доопрацьовує проект нової теплотраси

Новий власник приватизованої ТЕЦ-5 працює над проектом будівництва нової теплотраси в центр міста Харкова.


Про це сьогодні, 25 січня, повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Він нагадав, що будівництво цієї гілки теплотраси було заплановано ще в той час, коли ТЕЦ-5 тільки відкрилася, але побудували тоді тільки частину комунікацій.


«Проект такий існує, зараз йде робота з прив'язки його до місцевості. Ця умова була закладена в інвестиційному плані, який ми підписували при приватизації ТЕЦ-5. Це будівництво схвалено і губернатором, і міським головою, оскільки нова теплотраса дозволить значну частину міста підключити до централізованого опалення від ТЕЦ-5. Дуже добре, що знайшлися люди, які готові це зробити. Це буде революція в теплопостачанні міста Харкова. Сподіваюся, після поточного опалювального сезону ми побачимо остаточний проект», - зазначив перший заступник губернатора.

Довідка. У листопаді 2012 року ТОВ «Укрістгаз» (Київ) перемогло в приватизаційному конкурсі і викупило 94,48% акцій ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», запропонувавши за них 339,9 млн грн.
Власник ТЕЦ-5 доопрацьовує проект нової теплотраси
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту