Випускники гімназії № 47 відсвяткували випускний вечір
21:26 28.05.2011
Всі новини

Випускники гімназії № 47 відсвяткували випускний вечір, на якому був присутній Харківський міський голова Геннадій Кернес.
У заході також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко та голова адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський.
Випускників гімназії № 47 привітав голова адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський. Він побажав випускникам вирішувати всі життєві завдання «на відмінно». «Для кожного з вас випускний - це результати тієї щоденної праці, якій ви віддавалися протягом усіх шкільних років», - підкреслив Володимир Котковський.
Директор гімназії № 47 Ніна Клименко побажала випускникам удачі і приємних шкільних спогадів.
«Ми радіємо з того, що ви подорослішали. Незважаючи на легкий смуток від того, що ви залишаєте школу», - додала Ніна Клименко.
Випускники гімназії в ході урочистого вечора виступили зі словом у відповідь до своїх викладачів. Вони подякували їм за строгість, доброту і знання, а також побажали їм гідних учнів.
Випускниця гімназії № 47 Анастасія Свєтайлова зазначила, що вже обрала вуз, у який вступатиме цього літа, а зі шкільними вчителями планує і надалі підтримувати стосунки. «До випускного вечора ми готувалися за 2 місяці, а сценарій писали 2,5 місяці. Звичайно, у цей день нас переповнюють різні почуття. Це і радість, і смуток. Але все ж потрібно рухатися вперед», - підкреслила Анастасія Свєтайлова.
Випускників гімназії № 47 привітав голова адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський. Він побажав випускникам вирішувати всі життєві завдання «на відмінно». «Для кожного з вас випускний - це результати тієї щоденної праці, якій ви віддавалися протягом усіх шкільних років», - підкреслив Володимир Котковський.
Директор гімназії № 47 Ніна Клименко побажала випускникам удачі і приємних шкільних спогадів.
«Ми радіємо з того, що ви подорослішали. Незважаючи на легкий смуток від того, що ви залишаєте школу», - додала Ніна Клименко.
Випускники гімназії в ході урочистого вечора виступили зі словом у відповідь до своїх викладачів. Вони подякували їм за строгість, доброту і знання, а також побажали їм гідних учнів.
Випускниця гімназії № 47 Анастасія Свєтайлова зазначила, що вже обрала вуз, у який вступатиме цього літа, а зі шкільними вчителями планує і надалі підтримувати стосунки. «До випускного вечора ми готувалися за 2 місяці, а сценарій писали 2,5 місяці. Звичайно, у цей день нас переповнюють різні почуття. Це і радість, і смуток. Але все ж потрібно рухатися вперед», - підкреслила Анастасія Свєтайлова.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції








































































































