Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради

15:04 23.03.2015
Всі новини
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради

Змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади з масових видів спорту серед працівників департаментів, районних адміністрацій та депутатів Харківської міської ради відбулися 20 березня.

У турнірі взяли участь 10 команд. Перше місце посіли представники Департаменту контролю, друге місце - Адміністрації Київського району, третє - команда Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, спартакіада ​​з масових видів спорту серед працівників департаментів, районних адміністрацій та депутатів Харківської міської ради стартувала 13 березня. Згідно з планом спартакіади, кожен місяць працівники органів місцевого самоврядування змагатимуться у різних видах спорту - настільному тенісі, плаванні, бадмінтоні, більярді, шахах, футзалі і волейболі. Планується, що змагання закінчаться в листопаді.

 

Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
Відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників міськради
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту