В екопарку пройшла міжнародна конференція біологів
12:33 06.12.2013
Всі новини

VIII Міжнародна конференція молодих науковців «Біологія від молекул до біосфери» завершилася сьогодні, 6 грудня, практичними заняттями в екологічному парку «Feldman Ecopark».
Як повідомила заступник директора Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Юлія Павіченко, у конференції взяли участь близько 200 молодих біологів з України, Білорусі, Росії, Польщі, Литви, Ізраїлю та Азербайджану. Всі вони підготували різні доповіді, присвячені темам збереження навколишнього середовища, флори та фауни.
За її словами, фонд активно співпрацює з юними натуралістами, оскільки його співробітники хочуть передати досвід майбутнім вченим. Зокрема, сьогодні для учасників конференції провели екскурсію екопарком, розповіли про рідкісні види тварин, про особливості їх лікування та догляду за ними.
Крім того, юні біологи познайомилися з новим методом іпотерапії, який уже почали практикувати в регіональному ландшафтному парку.
Конференція проходила з 3 до 6 грудня.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень