У Жовтневому районі відкрили головну новорічну ялинку

10:00 27.12.2011
Всі новини
У Жовтневому районі відкрили головну новорічну ялинку

Головну новорічну ялинку відкрили 26 грудня у сквері біля адміністрації Жовтневого району.


На свято запросили дітей з дитячих садків та шкіл району, батьків і вчителів, жителів району. Для присутніх виступили творчі колективи дитячої школи мистецтв №4 ім. М. Д. Леонтовича. Особливим подарунком став виступ вихованців гуртка юних конярів, дитячого кінного театру «Дебют». Дід Мороз та Снігуронька провели конкурси для дітей, читали вірші, співали і танцювали.
На святі голова адміністрації Жовтневого району Тетяна Цибульник привітала всіх з Новим роком, побажала здоров’я, радості та натхнення.
У Жовтневому районі відкрили головну новорічну ялинку
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту