У знеструмлених під час стихії житлових будинках відновили енергопостачання (доповнено)
13:44 09.08.2012
Всі новини

Через штормовий вітер і повалені на електропроводи дерева в середу, 8 серпня, у Харкові було знеструмлено 22 житлових будинки.
Про це повідомив Департамент житлового господарства. Тепер енергопостачання у всіх будинках відновлено.
Також під час стихії вийшли з ладу шість пультів диспетчеризації ліфтів у Київському і Московському районах. Їхню роботу планується відновити до кінця дня.
Також на прибудинковій території будинків комунальної власності впало 90 дерев і 180 гілок. За даними Департаменту комунального господарства, у скверах, парках і вздовж магістралей упало 58 дерев. Повалені дерева та гілки зараз розпилюють і вивозять.
За інформацією КП «Міськсвітло», зафіксовано чотири обриви кабельних мереж зовнішнього освітлення в Київському районі в сел. Жуковського. Відновлювальні роботи планується провести до кінця дня.
Як уточнив перший заступник міського голови Олександр Кривцов, під час стихії постраждала частина Київського району - селище Жуковського, селище заводу «Комунар», Велика Данилівка, частина Московського і Фрунзенського районів. Усі інші райони міста опинилися поза стихією. Заступник міського голови також повідомив, що вчора через зливу могло підтопити електричну підстанцію по вул. Шевченка, але завдяки вжитим вчасно заходам вдалося уникнути підтоплення.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи