У Харкові підпишуть меморандум про співпрацю щодо питань розміщення вболівальників під час проведення Євро-2012
15:03 30.06.2011
Всі новини

Підписання Меморандуму про співробітництво між виконавчим комітетом Харківської міської ради та Приватним акціонерним товариством «Гамалія» щодо питань розміщення вболівальників (туристів) під час проведення в Харкові матчів фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу відбудеться об 11:00 1 липня в малій залі міськвиконкому.
Підписання зазначеного меморандуму дасть змогу оптимізувати процес розміщення туристів у готельних підприємствах міста Харкова та забезпечити злагоджену роботу в цій галузі.
Одразу після підписання меморандуму почнеться робоча нарада-семінар з питань туризму та готельного господарства, участь у якій візьмуть представники міської ради, відповідальні за розміщення туристів, КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва», ДП «Харківстандартметрологія», керівники та представники туроператорів і турагенств, готельних підприємств міста Харкова та інші. Під час наради-семінару планують обговорити сучасні тенденції та підходи до розвитку готельної галузі міста в рамках підготовки до широкомасштабних заходів.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів