У Харкові організують комітет з проведення Євробаскета-2015

10:01 13.02.2012
Всі новини
У Харкові організують комітет з проведення Євробаскета-2015

У Харкові організують Комітет з проведення Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.


Як повідомляє офіційне представництво Президента України Віктора Януковича, відповідне доручення дав глава держави. Згідно з дорученням, комітет потрібно створити в двомісячний строк, він забезпечуватиме розробку та затвердження регіональних планів заходів з підготовки та проведення Євробаскету-2015.
Відповідні комітети доручили створити Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Одеській обласним та Київській міській державним адміністраціям.
Також Президент України Віктор Янукович своїм указом доручив уряду в місячний строк створити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.
Оргкомітет протягом двох місяців має розробити та затвердити план заходів на 2012-2015 роки з підготовки до проведення Євробаскету-2015.
План заходів має передбачати будівництво, реконструкцію спортивних арен та інших об'єктів у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові, щоб привести їх у відповідність до вимог ФІБА-Європа і ввести в експлуатацію не пізніше від грудня 2014 року.
Згідно з указом, план заходів має також передбачити забезпечення фінансування будівництва, реконструкції об'єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури коштом державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту