У Харкові обговорять результати проекту паліативної допомоги

12:56 19.06.2012
Всі новини
У Харкові обговорять результати проекту паліативної допомоги

  Семінар на тему «Надання паліативної та хоспісної допомоги важко хворим пацієнтам в амбулаторно-поліклінічних умовах» відбудеться 20 червня (початок - о 14:00) у Харківській міській клінічній лікарні №27.


На семінарі медпрацівники, які брали участь у пілотному проекті з навчання дільничних медичних сестер основам паліативної та хоспісної допомоги, поділяться досвідом роботи в трьох міських поліклініках №6, 9, 18 з виїзною патронажною службою.

Про розвиток молодіжної волонтерської служби доповість представник громадської організації «Соціальний всесвіт».

Також медичні працівники міської поліклініки №18 презентуватимуть свій досвід співпраці з громадською організацією «Інститут правових досліджень та стратегій» зі створення «Шкіл для родичів пацієнтів із загального догляду за хворою людиною».

Нагадаємо, проект стартував 6 жовтня 2011 року. Усього було проведено 10 семінарів-тренінгів, у яких узяли участь 134 медичні сестри. За проектом, медичні сестри комунальних установ охорони здоров'я працювали з родичам тяжкохворих пацієнтів для передачі навичок з паліативної та хоспісної допомоги, знань із загального догляду за хворою людиною.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту