У харківські виші абітурієнти подали більше 150 тисяч заяв
16:12 12.08.2013
Всі новини

151 тис. 547 заяв було подано до харківських вишів у ході вступної кампанії 2013 року.
Про це сьогодні, 12 серпня, повідомив директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал.
За його словами, кількість заяв у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилося на 23 тис. 747. На бюджетну форму навчання цього року зараховано 13 тис. 395 абітурієнтів, на контрактну (зарахування ще триває) - 10 тис. 481.
Як повідомив директор департаменту, на денну форму навчання вже зараховані студенти пільгових категорій, серед яких - 190 чоловік, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, 510 інвалідів дитинства та 1-ї й 2-ї груп, а також 471 сирота та діти, позбавлені батьківського піклування.
Також Роман Шаповал повідомив, що цього року найбільше абітурієнтів хотіли вступити до Харківського медичного університету, де конкурс склав 22,9 чоловіка на місце. Другим у рейтингу став Харківський національний економічний університет - 21,5 чоловіка на місце, третє місце посів Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, де на одне місце припадало близько 20 абітурієнтів.
Нагадаємо, вступна кампанія 2013 року ще триває і повинна завершитися не пізніше 25 серпня.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів