У студентській лікарні відзначили Всесвітній день здоров'я
11:05 11.04.2012
Всі новини

Захід до Всесвітнього дня здоров'я відбувся сьогодні, 11 квітня, у Харківській міській студентській лікарні.
В акції взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес. «Те, що тут проводять захід до Дня здоров'я, це дуже добре. Тому що всі молоді люди повинні думати про майбутнє і про своє здоров'я. Харків - спортивне та молодіжне місто. У вас є потенціал, щоб у майбутньому взяти владу в свої руки. Я бажаю вам міцного здоров'я, тому що саме здоров'я є невіддільною частиною щастя. Займайтеся спортом», - підкреслив Геннадій Кернес, звертаючись до студентів, які зібралися в холі лікарні.
Під час акції стоматолог, гастроентеролог, кардіолог, гінеколог, офтальмолог, лікар спортивної медицини розповіли молоді про профілактику хвороб і про правильний спосіб життя. Студентам роздали пам'ятки, листівки, буклети, продемонстрували відеоролики. Також під час заходу відбувся флешмоб, пройшла вікторина з врученням призів.
Відзначимо, що в акції взяли участь також заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни










































