У Слобідському районі відзначили День виведення військ з Афганістану

15:40 17.02.2020
Всі новини
У Слобідському районі відзначили День виведення військ з Афганістану

Панахида, присвячена 31-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, відбулася на міському кладовищі №5.

Представники районних організацій, підприємств, установ, члени Слобідського районного відділення Харківської спілки ветеранів Афганістану, школярі поклали квіти до могил загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Також вони взяли участь у мітингу, який пройшов у Парку культури і відпочинку Машинобудівників.

Урочисті заходи продовжилися в Харківському вищому професійному училищі №6. Перед присутніми виступила заступник голови Адміністрації Слобідського району Світлана Лещенко.

«Нас тут зібрала пам'ять про сувору Афганську війну і тих людей, які до кінця виконали свій військовий обов'язок. Ця війна забрала десятки тисяч життів і завдала незагойної рани, що залишилася в наших серцях. І ми у великому боргу перед тими, хто віддав своє життя або втратив здоров'я у тій війні», - зазначила заступник голови райадміністрації.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту