У Сіверсько-Донецькому управлінні водних ресурсів обговорили проблеми водообміну у водосховищах
11:30 01.03.2013
Всі новини

Проблеми водообміну в харківських водоймах обговорили 28 лютого на засіданні міжвідомчої комісії у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів.
У засіданні взяли участь представники Харківської, Луганської та Донецької областей. Головним питанням, яке обговорили учасники, став водообмін у водосховищах регіону.
Як зазначили фахівці, кількість води в басейні Сіверського Дінця зменшилась у зв'язку з маловоддям останніми роками, тому наповнення водойм сьогодні є дуже важливою проблемою. Крім того, як зазначили на засіданні, в 2013 році очікується дуже спекотне літо, що може призвести до забруднення води.
Як зазначили в Департаменті комунального господарства, станом на лютий 2013 року запас води в Печенізькому водосховищі склав майже 350 млн куб. м, а в результаті паводку Сіверського Дінця цей обсяг може збільшитися ще на 34 млн куб. м води. У департаменті підкреслили, що за зміни гідрометеорологічної обстановки ці величини можуть скорегувати.
Також, за інформацією департаменту, у другому джерелі водопостачання - Червонопавлівському водосховищі - об'єм води становить майже 170 млн куб.м, в Вялівському - 9,3 млн куб.м.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути