У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно

17:06 10.08.2011
Всі новини
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно

Сьогодні на центральній алеї саду ім. Т. Г. Шевченка проходить чемпіонат Харкова з доміно. У ньому беруть участь 32 команди, в основному це представники провідних будівельних організацій міста.


Провів жеребкування команд і привітав учасників чемпіонату голова правління ВАТ «Трест Житлобуд-1» Олександр Харченко - керівник асоціації «Регіональне будівництво», що організувала цей захід.
«Торік ми започаткували традицію проведення цього чемпіонату напередодні нашого професійного свята, Дня будівельника. А цього року для переможців чемпіонату ми заснували перехідний кубок асоціації «Регіональне будівництво» з доміно. Рівно рік цей кубок перебуватиме у чемпіона, і вже завтра офіційно ми вручимо його переможцю», - зазначив Олександр Харченко.
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
У саду Шевченка стартував чемпіонат Харкова з доміно
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту