У реєстраційну службу Харкова надійшло близько тисячі звернень

15:39 23.01.2013
Всі новини
У реєстраційну службу Харкова надійшло близько тисячі звернень

Близько тисячі чоловік з початку року звернулося до реєстраційної служби міста Харкова з питань реєстрації майнових прав.


Про це сьогодні, 23 січня, повідомив начальник служби Олег Дробот. Він зазначив, що в день реєстратори обслуговують до 100 чоловік.

Нагадаємо, міське бюро технічної інвентаризації з 1 січня 2013 року не реєструє права на нерухомість. Тепер у функції БТІ входить тільки оформлення технічних паспортів.

«Звичайно, зараз у нас великий наплив людей, бо наприкінці минулого року міське БТІ вже не приймало звернення на реєстрацію. Тому всі, хто не встиг оформити документи торік, звернулися до нас вже цього року. У зв'язку з цим ми перерозподілили штат на користь збільшення сектора прийому-видачі документів, щоб не створювати великі черги», - повідомив Олег Дробот. Він нагадав, що близько половини співробітників бюро технічної інвентаризації перейшло на роботу в реєстраційну службу.

Олег Дробот також повідомив, що з 1 січня в місті працює електронний реєстр, куди занесені всі громадяни, які мають власність. Доступ до цього реєстру є у нотаріусів і державних реєстраторів.
У реєстраційну службу Харкова надійшло близько тисячі звернень
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту