У районах міста вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чернобільскій АЕС
18:29 13.12.2013
Всі новини

Урочисті заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшли сьогодні, 13 грудня, в районах міста .
Так, представники Адміністрації Орджонікідзевського району та районної організації чорнобильців поклали квіти до пам'ятного знаку в парку «Зелений гай», а потім для учасників заходу пройшов святковий концерт на базі будитнку дитячої творчості «Істок», підготовлений творчими колективами району.
Голова адміністрації району Ольга Вельможна привітала ліквідаторів та виразила їм слова подяки за мужність і героїзм, проявлений під час ликвідації аварії, та активну життєву позицію. В ході заходу лідери чорнобильського руху були нагороджені Подяками адміністрації району.
Зазначимо, станом на грудень поточного року в Орджонікідзевському районі проживає 1459 чорнобильців. З них чорнобильців-інвалідів - 544, дітей-чорнобильців - 161, дітей-чорнобильців інвалідів - три людини.
Також пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вшанували в Ленінському районі. У сквері «Червоний Пожежний» до пам'ятного знаку загиблим від наслідків аварії на ЧАЕС, а також до пам'ятника Пожежному були покладені квіти.
В урочистому заході взяв участь голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, депутати обласної ради, працівники адміністрації та установ освіти, члени громадської районної організації «Союз Чорнобиль України».
Після покладання відбулася зустріч голови адміністрації з активістами громадського чорнобильського руху, в ході якої активістам-чорнобильцям були вручені Подяки голови адміністрації району. Крім того, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які за станом здоров'я не змогли взяти участь в урочистих заходах, поздоровили вдома.
Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС минуло й в Комінтернівському районі, в парку ім. Артема - на Алеї Слави. У заході взяли участь представники Адміністрації Комінтернівського району, актив району. Біля пам'ятника ліквідаторам-чорнобильцям після покладання квітів пройшов мітинг, після чого на зустрічі з народним депутатом Анатолієм Денисенко ліквідатори обговорили соціальні питання.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути