У понеділок розкажуть, де можна буде оселитися під час Євро-2012

13:47 13.05.2012
Всі новини
У понеділок розкажуть, де можна буде оселитися під час Євро-2012

14 травня (початок о 12:00) у прес-центрі Харківської міської ради (вул. Квітки-Основ'яненка, 7, 2-й пов.) відбудеться прес-конференція на тему: «Харківські готелі під час Євро-2012: де оселитися і за скільки».


Учасники прес-конференції: керівник програми «Харків. Літо. Футбол» Спілки харківських туроператорів Оксана Козміна, директор туристичного оператора «Дея-тур» Наталія Цибулько.
У понеділок розкажуть, де можна буде оселитися під час Євро-2012
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту