У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи

15:04 10.12.2018
Всі новини
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи

Делегація Харківської міської ради 8 грудня взяла участь в засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи, яке відбулося в місті-партнері Ченстохова (Польща).

Учасниками заходу також стали міста Альтьоттінг, Дармштадт, Івано-Франківськ, Мюльхайм-на-Рурі, Санкт-Пьольтен, Гдиня, Люблін, Сегед і Ченстохова.

На засіданні відбулася презентація сайту Асоціації (принципи роботи, додавання проектів тощо), була представлена голова Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні Олександра Чихладзе, обговорювалася програма Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яка відбудеться у вересні 2019 року в місті Сегеді (Угорщина), а також активізація співробітництва міст-членів Асоціації.

Під час засідання Президії було ухвалене рішення про уточнення тем Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи і Молодіжного засідання. Одноголосно були прийняті тема Генеральної Асамблеї «Розумні міста: що це значить для нас?» і тема Молодіжного засідання, запропонована Харковом: «Розумні міста: роль молоді в побудові міст майбутнього».

У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
У Польщі відбулося засідання Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту