У місті хочуть створити школу лідерства
17:57 03.04.2014
Всі новини

Школу лідерства планують створити на базі Харківського центру дозвілля молоді, що розташовується в ККЗ «Україна».
Про це сьогодні, 3 квітня, в ході круглого столу «Студентське самоврядування як середовище виховання майбутньої української еліти» повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Костянтин Лобойченко.У зустрічі взяли участь представники харківських вузів і школярі.
За його словами, в цій школі підлітків навчатимуть самоорганізації, розвивати їхні особистісні та професійні навички. Крім кіноконцертного залу підлітки зможуть отримувати необхідні якості лідера і в клубах за місцем проживання, які знаходяться в кожному районі міста.
Костянтин Лобойченко зазначив, що прийти вчитися до школи лідерства зможуть усі бажаючі, але за підсумками навчання залишать тільки найактивніших і цілеспрямованих молодих людей.
Крім того, директор департаменту запросив до співпраці всіх молодих людей, які хочуть отримати необхідні професійні навички в різних сферах діяльності, пов'язаних зі спортом, культурою, благодійністю, молодіжним підприємництвом. Зокрема, Костянтин Лобойченко порадив школярам і студентам відвідувати міжуніверситетський start-up центр «First Capital», де вони можуть отримати необхідні знання з економіки. Стежити за останніми подіями у місті можна з офіційної групи департаменту в соціальній мережі «ВКонтакте», яка послужить засобом зворотного зв'язку. Директор департаменту запропонував молодим людям вносити свої ідеї та пропозиції щодо розвитку молодіжного дозвілля.
За його словами, в цій школі підлітків навчатимуть самоорганізації, розвивати їхні особистісні та професійні навички. Крім кіноконцертного залу підлітки зможуть отримувати необхідні якості лідера і в клубах за місцем проживання, які знаходяться в кожному районі міста.
Костянтин Лобойченко зазначив, що прийти вчитися до школи лідерства зможуть усі бажаючі, але за підсумками навчання залишать тільки найактивніших і цілеспрямованих молодих людей.
Крім того, директор департаменту запросив до співпраці всіх молодих людей, які хочуть отримати необхідні професійні навички в різних сферах діяльності, пов'язаних зі спортом, культурою, благодійністю, молодіжним підприємництвом. Зокрема, Костянтин Лобойченко порадив школярам і студентам відвідувати міжуніверситетський start-up центр «First Capital», де вони можуть отримати необхідні знання з економіки. Стежити за останніми подіями у місті можна з офіційної групи департаменту в соціальній мережі «ВКонтакте», яка послужить засобом зворотного зв'язку. Директор департаменту запропонував молодим людям вносити свої ідеї та пропозиції щодо розвитку молодіжного дозвілля.
Останні новини
20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту07:20 25.06.2026
На вулиці Отакара Яроша тимчасово обмежений рух транспорту20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом