У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення

08:22 28.04.2022
Всі новини
У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення

Робітники КП «Міськсвітло» продовжують відновлювати мережі зовнішнього освітлення Харкова.

Як повідомили у Депаратменті житлово-комунального господарства, учора, 27 квітня, бригади ліквідували на електромережах вісім аварійних ситуацій та обривів. Усього на виїзді працював 61 співробітник, також було задіяно три одиниці спецтехніки.

Роботи велися у Київському, Московському, Індустріальному та Холодногірському районах.
У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення
У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення
У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення
У місті продовжують відновлювати зовнішнє освітлення
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту