У Ленінському районі нагородили кращих вчителів

17:35 08.02.2013
Всі новини
У Ленінському районі нагородили кращих вчителів

Церемонія нагородження переможців районного та учасників міського етапів конкурсу «Учитель року-2013» пройшла сьогодні, 8 лютого, в Ленінському районі.


Кращих вчителів нагородили Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради. Їм також вручили грошову винагороду від Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Довідка. Міський професійний конкурс «Учитель року» проводиться під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Цього року вчителі змагалися у п'яти номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова (французька)», «Музичне мистецтво» та «Російська мова».
У Ленінському районі нагородили кращих вчителів
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту