У квітні в Харкові відкриють галерею «Бузок»
16:06 19.03.2013
Всі новини

Галерею «Бузок» відкриють у Харкові 5 квітня у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.
Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції повідомила начальник Головного управління преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич. Вона зазначила, що ця галерея, зокрема, стане одним з основних майданчиків для проведення заходів кінофестивалю «Харьковская сирень».
«Це буде сучасний мультифункціональний центр, який використовуватиметься не тільки як майданчик для виставок. У ньому також проводитимуться щотижневі некомерційні майстер-класи для всіх вікових категорій, для чого буде спеціально обладнана кімната», - розповіла Вікторія Маренич.
Начальник управління також повідомила, що перед початком фестивалю «Харьковская сирень» в галереї відкриють виставку картин, на яких зображений бузок. Крім цього, в рамках фестивалю там презентують три книги, присвячені діячам кіно, а також реалізують проект «Мода + кіно».
Галерея «Бузок» відкриється у ХНАТОБі на місці колишньої галереї «Маестро».
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів