У комунальну власність міста приймуть два будинки на Салтівці

16:11 20.02.2012
Всі новини
У комунальну власність міста приймуть два будинки на Салтівці

Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 20 лютого затвердив акти приймання-передачі в комунальну власність міста двох житлових будинків.


Як повідомив голова адміністрації Московського району Олег Товкун, раніше ці будинки належали комунальному житлово-експлуатаційному підприємству Циркунівської сільської ради.
У комунальну власність приймуть будинок №4 по вул. Командарма Корка (під'їзди 4, 5, 6) і №238 по вул. Дружби Народів (під'їзди 4, 5, 6). У них живуть близько 500 чоловік.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту