У кінотеатрі «Боммер» з'явиться Музей історії кіно міста
10:30 03.12.2012
Всі новини

У рамках V Міжнародного фестивалю «Харьковская сирень» у кінотеатрі «Боммер» планується відкрити Музей історії кіно міста Харкова.
Про це, як передає сайт Харківської облдержадміністрації, повідомила співголова оргкомітету кінофестивалю, начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.
«Кінотеатр «Боммер» має давню історію, яка пов'язана з кіно в місті Харкові. Брати Боммер залишили нащадкам таке чудове місце, якому на сьогодні потрібне нове дихання, нові креативні проекти для того, щоб воно було справжнім центром інтелектуального кіно. Тут має бути місце, де ми могли б перегорнути сторінки історії харківського кінематографу. Фотографії та копії знімків Альфреда Федецького займуть своє місце в експозиції, яка розповідатиме про історію кіно в місті», – зазначила Вікторія Маренич.
За її словами, під час V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» у кінотеатрі також проводитимуть зустрічі зі знаменитостями і майстер-класи відомих режисерів.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень